Prezentacja Parafii Zabrnie

2018-10-20 sobota:

- o godz. 1500 próba  SCHOLI

2018-10-21 niedziela:

- na Sumie odbędzie się akademia na cześć św. Jana Pawła II w wykonaniu uczniów naszej Szkoły

2018-10-24 środa:

- po Mszy św. o godz. 1700 nowenna do MBNP

2018-10-26 piątek:

- o godz. 1700 Msza św. za zmarłych z miesiąca PAŹDZIERNIKA od początku istnienia naszej Parafii, poprzedzona koronką do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam bliskich, rodziny do udziału w tej Eucharystii. Ofiary w tej intencji będzie można złożyć na tacę.

2018-10-27 sobota:

- o godz. 900 odbędzie się dekanalny turniej piłki halowej dla ministrantów i lektorów w Jadachach

- o godz. 1500 próba  SCHOLI

Różańcowy konkurs dla dzieci i młodzieży!

Rozstrzygnięcie konkursu w niedziele 28 października na Mszy o god. 1000. Będą one zamieszczone przed ołtarzem w naszym kościele przez cały październik i   ten sposób towarzyszyć nam będą w modlitwie.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone, zaś wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

W 40 Rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II w naszej Szkole przygotowano akademię na Dzień Papieski w wykonaniu uczniów Szkoły oraz "SZKOLNY QUIZ PAPIESKI", który odbył się w szkole po uroczystej akademii. Quiz był dla chętnych uczniów i podzielony został  na dwie kategorie wiekowe: I: kl.: I-IV, II: kl. V-VIII. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc obydwu kategorii otrzymali nagrody i dyplomy w niedzielę na Sumie 28 października.

Uczestnikom życzę, aby sam konkurs i quiz, a przede wszystkim udział w nabożeństwach różańcowych zaowocował w naszym codziennym życiu - umiłowaniem oraz częstym i gorliwym odmawianiem modlitwy różańcowej.