17.06.2018 - 24.06.2018

XI Niedziela Zwykła

1. Dziękuję osobom sprzątającym wczoraj kościół i za piękną dekorację kwiatową prezbiterium, a także delegacji z naszej Parafii za wczorajszy udział w uroczystej Mszy św. w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu z racji przeżywanego w naszej diecezji Roku Jubileuszowego. Jestem wdzięczny za pomoc i życzliwość osobom pomagającym przy kościele.

2. Spotkania: SCHOLA w sobotę o godz. 1500. Zapraszam!

3. Dziś: III Niedziela Miesiąca:

- zbiórka na potrzeby kościoła przez Radę Parafialną

4. Wtorek: wspomnienie św. Romualda, opata.

5. Środa: - nowenna do MBNP.

6. Czwartek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

7. Za tydzień: IV Niedziela miesiąca:

- Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

8. Do nabycia jest prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny".

9. Módlmy się za Parafian, za rozpoczynających wakacje, kolonie, obozy, urlopy, za chorych oraz za zmarłych z naszych rodzin.

10.Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę, życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia oraz Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia.

10. Modlitwa

10.06.2018 - 17.06.2018

X Niedziela Zwykła

1. Jeszcze raz składam słowa wdzięczności za udział w Oktawie Bożego Ciała, zwłaszcza najmłodszym z naszej Parafii. Dziękuję także, osobom sprzątającym przedwczoraj kościół i za piękną dekorację kwiatową prezbiterium, za złożone ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, a także za pomoc i życzliwość osobom pomagającym przy kościele.

2. Spotkania: SCHOLA w sobotę o godz. 1500. Zapraszam!

3. Dziś: II Niedziela Miesiąca:

- Odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowskiej Woli. Suma odpustowa o godz. 1030.

4. Jutro: wspomnienie ś. Barnaby, Apostoła,

- Msza św. wcześniej o godz. 1600 ze względu na wyjazd na Bierzmowanie do Parafii Chmielów.

5. Wtorek: 19 rocznica wizyty apostolskiej św. Jana Pawła II w Sandomierzu.

6. Środa: wspomnienie św. Antonioniego z Padwy,

- nowenna do MBNP po Mszy św. rannej.

7. Czwartek:

- wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

8. Za tydzień: III Niedziela miesiąca:

- zbiórka na potrzeby kościoła przez Radę Parafialną.

9. W najbliższą sobotę, tj. 16 czerwca o godz. 1100, odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu uroczysta Msza św. z racji przeżywanego w naszej diecezji Roku Jubileuszowego związanego z dwóchsetną rocznicą jej utworzenia. Bedzie delegacja z naszej Parafii.

10. Z racji jubileuszu jest organizowane „Oratorium o Męczennikach Sandomierskich”, które odbędzie się w zamku Krzyżtopór w Ujeździe 30 czerwca o godz. 1800. Zapisy do przyszłej niedzieli w zakrystii.

11. Do nabycia jest prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny".

12. Módlmy się za Parafian, za chorych oraz za zmarłych z naszych rodzin.

13.Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za wspólną modlitwę, życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia oraz Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Szczęść Boże.

14. Modlitwa